VChess (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Main
tr: Ana

en: View
tr: Görüntüle

en: 1 day
tr: @count gün

en: White
tr: Beyaz

en: lost
tr: harcadınız

en: Black
tr: Siyah

en: Rating
tr: Derecelendirme
