VChess (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Main
vi: Trình đơn chính

en: View
vi: Xem

en: name
vi: tên

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Accept
vi: Chấp nhận

en: Black
vi: Đen

en: Rating
vi: Xếp hạng

en: white
vi: trắng

en: black
vi: đen
