VChess (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Main
es: Principal

en: View
es: Ver

en: name
es: nombre

en: 1 day
es: Un día

en: 5 days
es: 5 días

en: Accept
es: Aceptar

en: White
es: Blanco

en: lost
es: perdidos

en: 3 days
es: 3 días

en: Black
es: Negro

en: Rating
es: Votación

en: 2 days
es: 2 días

en: Time left
es: Tiempo restante
