VChess (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Main
hu: Fő

en: View
hu: Megtekintés

en: name
hu: név

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 5 days
hu: 5 nap

en: Accept
hu: Elfogadás

en: White
hu: Fehér

en: lost
hu: elveszett

en: Black
hu: Fekete

en: Rating
hu: Értékelés

en: Time left
hu: Hátralévő idő

en: black
hu: fekete

en: Challenges
hu: Kihívások
