VChess (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Main
ja: メイン

en: View
ja: ビュー

en: 1 day
ja: 1日

en: Accept
ja: 受け入れる

en: White
ja: 白

en: lost
ja: 損失し

en: Black
ja: ブラック

en: Rating
ja: レーティング

en: Time left
ja: 残り時間
