VChess (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: View
no: Vis

en: name
no: navn

en: 1 day
no: Én dag

en: White
no: Hvit

en: Black
no: Sort

en: Time left
no: Tid igjen
