VChess (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: View
oc: Veire

en: name
oc: nom

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 5 days
oc: 5 jorns

en: Accept
oc: Acceptar

en: White
oc: Blanc

en: Black
oc: Negre
