VChess (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: View
sv: Visa

en: name
sv: namn

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Accept
sv: Accepterar

en: White
sv: Vit

en: Black
sv: Svart

en: Rating
sv: Betyg
