Video Embed Field Picture (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Picture
cs: Obrázek

en: Automatic
cs: Automatické

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic
