Video Embed Field Picture (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Picture
eu: Irudia

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
