Video Embed Field Picture (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Picture
he: תמונה

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Nothing
he: ללא
