Video Embed Field Picture (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Picture
hy: նկար

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
