Video Embed Field Picture (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Picture
it: Ritratto

en: Automatic
it: Automatico

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Nothing
it: Niente

en: Fallback image style
it: Stile immagini di riserva
