Video Embed Field Picture (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
