Video Embed Field Picture (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Picture
ku: وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
