Video Embed Field Picture (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Automatic
vi: Tự động

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Linked to file
vi: Liên kết tới tệp tin

en: Nothing
vi: Không có gì
