Video Embed Field Picture (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога
