Video Embed Field Picture (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Picture
fr: Image

en: Automatic
fr: Automatique

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien

en: Fallback image style
fr: Style d'image de repli

en: Fallback Image style: @style
fr: Style d'image de repli : @style

en: Automatic fallback
fr: Repli automatique
