Video Embed Field Picture (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Fallback image style
nl: Alternatieve afbeeldingsstijl

en: Fallback Image style: @style
nl: Alternatieve afbeeldingsstijl: @style

en: Automatic fallback
nl: Automatische fallback
