Views exposed form layout (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
