Views exposed form layout (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Left side
da: Venstre side

en: Middle column
da: Midterste spalte

en: Right side
da: Højre side

en: Two column
da: To spalter

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Change
da: Skift

en: Single column
da: Enkelt kolonne

en: Layout settings
da: Layoutindstillinger

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer
