Views exposed form layout (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Left side
eu: Ezker aldea

en: Middle column
eu: Erdiko zutabea

en: Right side
eu: Eskubi aldea

en: Two column
eu: Bi zutabe

en: Change
eu: Aldatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
