Views exposed form layout (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Layout
fa: آرایش

en: Left side
fa: سمت چپ

en: Middle column
fa: ستون میانی

en: Right side
fa: سمت راست

en: Two column
fa: دو ستون

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Change
fa: تغییر

en: Single column
fa: تک ستون

en: Layout settings
fa: تنظیمات آرایش

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه
