Views exposed form layout (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Layout
gl: Disposición

en: Left side
gl: Lado esquerdo

en: Middle column
gl: Columna central

en: Right side
gl: Lado dereito

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Change
gl: Cambiar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina
