Views exposed form layout (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Middle column
lt: Vidurinis stulpelis

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Two column
lt: Du stulpeliai

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Change
lt: Keisti

en: Single column
lt: Vienas stulpelis

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje
