Views exposed form layout (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Middle column
lv: Vidējā kolonna

en: Right side
lv: Labā puse

en: Two column
lv: Divas kolonnas

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Change
lv: Mainīt

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
