Views exposed form layout (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Layout
ro: Prezentare

en: Middle column
ro: Coloana din mijloc

en: Two column
ro: Două coloane

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Change
ro: Modificare

en: Single column
ro: Coloană singură

en: Layout settings
ro: Setările de aspect

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină
