Views exposed form layout (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Views
ar: العرض

en: Layout
ar: نَسق

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Change
ar: تغيير

en: Layout settings
ar: إعدادات النَسق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة
