Views exposed form layout (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Left side
bo: གཡོན་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Middle column
bo: བར་གྱི་སྡེ།

en: Right side
bo: གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Two column
bo: སྡེ་གཉིས།

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Single column
bo: སྡེ་བ་གཅིག

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
