Views exposed form layout (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Layout
fr: Mise en page

en: Left side
fr: Côté gauche

en: Middle column
fr: Colonne du milieu

en: Right side
fr: Côté droit

en: Two column
fr: Deux colonnes

en: Sort order
fr: Ordre de tri

en: Sort by
fr: Trier par

en: Change
fr: Modifier

en: Single column
fr: Une seule colonne

en: Layout settings
fr: Paramètres de mise en page

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: Submit button
fr: Bouton de soumission
