Views exposed form layout (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Layout
he: פריסה

en: Left side
he: צד שמאל

en: Middle column
he: עמודה אמצעית

en: Right side
he: צד ימין

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Change
he: חשב

en: Single column
he: טור יחיד

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד
