Views exposed form layout (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Left side
hu: Bal oldal

en: Middle column
hu: Középső oszlop

en: Right side
hu: Jobb oldal

en: Two column
hu: Két oszlop

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Change
hu: Változtat

en: Three column
hu: Három oszlop

en: Single column
hu: Egy oszlop

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként
