Views exposed form layout (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Left side
mn: Зүүн хэсэг

en: Middle column
mn: Дунд багана

en: Right side
mn: Баруун хэсэг

en: Two column
mn: Хоёр багана
