Views exposed form layout (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Layout
oc: Afichatge

en: Left side
oc: Costat esquèrra

en: Middle column
oc: Colomna del mitan

en: Right side
oc: Costat dreit

en: Two column
oc: Doas colomnas

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Sort by
oc: Triar per

en: Change
oc: Modificar

en: Single column
oc: Una sola colomna

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina
