Views exposed form layout (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Views
uk: Види

en: Layout
uk: Макет

en: Left side
uk: Ліва колонка

en: Middle column
uk: Середня колонка

en: Right side
uk: Права колонка

en: Two column
uk: Дві колонки

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Change
uk: Змінити

en: Single column
uk: Одна колонка

en: Layout settings
uk: Налаштування макету

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Submit button
uk: Кнопка надсилання
