Views exposed form layout (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Layout
es: Diseño

en: Left side
es: Lado izquierdo

en: Middle column
es: Columna central

en: Right side
es: Lado derecho

en: Two column
es: Dos columnas

en: Sort order
es: Método de ordenación

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Change
es: Cambiar

en: Single column
es: Columna única

en: Layout settings
es: Opciones de diseño

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: Submit button
es: Botón enviar
