Views exposed form layout (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Left side
fi: Vasen sivu

en: Middle column
fi: Keskipalsta

en: Right side
fi: Oikea sivu

en: Two column
fi: Kaksi palstaa

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Change
fi: Muuta

en: Single column
fi: Yksittäinen palsta

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti
