Views exposed form layout (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Layout
is: Útlit

en: Left side
is: Vinstri hlið

en: Middle column
is: Miðdálkur

en: Right side
is: Hægri hlið

en: Two column
is: Tveggja dálka

en: Sort order
is: Röðun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
