Views exposed form layout (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Layout
nl: Lay-out

en: Left side
nl: Linkerkant

en: Middle column
nl: Middelste kolom

en: Right side
nl: Rechterkant

en: Two column
nl: Twee kolommen

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Change
nl: Wijzigen

en: Single column
nl: Enkele kolom

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Items per page
nl: Items per pagina
