Views exposed form layout (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Layout
pl: Układ

en: Left side
pl: Lewa strona

en: Middle column
pl: Środkowa kolumna

en: Right side
pl: Prawa strona

en: Two column
pl: Dwie kolumny

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Change
pl: Zmień

en: Single column
pl: Pojedyncza kolumna

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę
