Views exposed form layout (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Left side
pt: Lado esquerdo

en: Middle column
pt: Coluna do meio

en: Right side
pt: Lado direito

en: Two column
pt: Duas colunas

en: Sort order
pt: Critérios de ordenação

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Change
pt: Mudar

en: Three column
pt: Três colunas

en: Single column
pt: Coluna única

en: Layout settings
pt: Configurações de layout

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: Submit button
pt: Botão enviar
