Views exposed form layout (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Layout
ru: Макет

en: Left side
ru: Левая сторона

en: Middle column
ru: Центральная колонка

en: Right side
ru: Правая сторона

en: Two column
ru: Две колонки

en: Sort order
ru: Порядок сортировки

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Change
ru: Изменить

en: Single column
ru: Одна колонка

en: Layout settings
ru: Настройки макета

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Combine sort order with sort by
ru: Объединить поля "сортировать по" с "порядок сортировки"
