Views exposed form layout (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Left side
tr: Sol taraf

en: Middle column
tr: Orta sütun

en: Right side
tr: Sağ taraf

en: Two column
tr: İki sütun

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Change
tr: Değiştir

en: Single column
tr: Tek sütun

en: Layout settings
tr: Yerleşim ayarları

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı
