Views exposed form layout (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Left side
de: Linke Spalte

en: Middle column
de: Mittlere Spalte

en: Right side
de: Rechte Spalte

en: Two column
de: Zwei Spalten

en: Sort order
de: Sortierreihenfolge

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Change
de: Ändern

en: Three column
de: 3-spaltig

en: Single column
de: Eine Spalte

en: Layout settings
de: Layout-Einstellungen

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite
