Views exposed form layout (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Left side
hr: Ljeva strana

en: Right side
hr: Desna strana

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Change
hr: Promijeni

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza
