Views exposed form layout (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Views
id: View

en: Layout
id: Tata letak

en: Left side
id: Sisi Kiri

en: Middle column
id: Kolom tengah

en: Right side
id: Sisi Kanan

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Change
id: ubah

en: Layout settings
id: Pengaturan tata letak

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman
