Views exposed form layout (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Layout
ja: レイアウト

en: Left side
ja: 左サイド

en: Middle column
ja: 中カラム

en: Right side
ja: 右サイド

en: Two column
ja: 2カラム

en: Sort order
ja: 並び順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Change
ja: 変更

en: Single column
ja: シングルカラム

en: Layout settings
ja: レイアウトの設定

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: Submit button
ja: サブミットボタン
