Views exposed form layout (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Layout
vi: Bố cục

en: Left side
vi: Bên trái

en: Middle column
vi: Cột giữa

en: Right side
vi: Bên phải

en: Two column
vi: Hai cột

en: Sort order
vi: Thứ tự sắp xếp

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Change
vi: Thay đổi

en: Single column
vi: Cột đơn

en: Layout settings
vi: Cấu hình bố cục

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang
