Views exposed form layout (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Views
eo: Vidoj

en: Left side
eo: Maldekstra flanko

en: Right side
eo: Dekstra flanko

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn
