Views exposed form layout (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Left side
sk: Ľavá strana

en: Middle column
sk: Stredný stĺpec

en: Right side
sk: Pravá strana

en: Two column
sk: Dva stĺpce

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Change
sk: Zmeniť

en: Single column
sk: Jeden stĺpec

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku
